KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7954004
nr 795 4004
Etsningar
2 st. Stockholmsmotiv + Bohus fästning, signerade, 15x20 + 15x11
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 december 2012
kl 17:33:14
2/12 18:08:22
100 kr
2/12 23:08:39